Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, verde AS408-44
Kód: AS408-44Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 15.15 kg |
| EAN: | 8590913136016 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 3 ks |
| Barva: | Zelená |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost: | 15.15 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Průměr: | 400 mm |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 40x89,5 cm |
| Série: | OASIS |
| Šířka: | 400 mm |
| Tvar: | Kruh |
| Typ umyvadla: | Na postavení |
| Výška: | 895 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Balení - hmotnost: | 15.150 kg |
| Balení - šířka: | 420 mm |
| Balení - tloušťka: | 420 mm |
| Balení - výška: | 910 mm |





