Aqualine FACTOR stojánková bidetová baterie, chrom FC203
Kód: FC203Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Série pákových baterií FACTOR je charakteristická kombinací hranatých tvarů a zaoblených rohů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.58 kg |
| EAN: | 8590913832345 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 1.58 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 129 mm |
| Série: | FACTOR |
| Tvar: | Hranaté |
| Typ: | Stojánková |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 4 roky |
| Balení - hmotnost: | 1.570 kg |
| Balení - šířka: | 170 mm |
| Balení - tloušťka: | 210 mm |
| Balení - výška: | 70 mm |




