Aqualine Hlavová sprcha, 190x190mm, ABS/chrom S2079
Kód: S2079Související produkty
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913131622 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Hloubka: | 190 mm |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| Materiál: | Plast |
| Ostatní: | AntiCalc |
| Šířka: | 190 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | 1 cesta |
| Balení - hmotnost: | 1.200 kg |
| Balení - šířka: | 300 mm |
| Balení - tloušťka: | 60 mm |
| Balení - výška: | 300 mm |




