Aqualine Hlavová sprcha, průměr 300mm, ABS/chrom SC113
Kód: SC113Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 8590913824869 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| Materiál: | Plast |
| Ostatní: | AntiCalc |
| Průměr: | 300 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | 1 cesta |
| Balení - hmotnost: | 1.040 kg |
| Balení - šířka: | 310 mm |
| Balení - tloušťka: | 310 mm |
| Balení - výška: | 90 mm |




