Aqualine KILI kovová úchytka, 156/128mm, chrom 10090
Kód: 10090Související produkty
Detailní popis produktu
- Celková šířka úchytky: 156 mm
- Rozteč uchycení: 128 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| EAN: | 8590913864261 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| Materiál: | Kov |
| Rozměr: | 156x8x26 mm |
| Šířka: | 156 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.045 kg |
| Balení - šířka: | 20 mm |
| Balení - tloušťka: | 40 mm |
| Balení - výška: | 160 mm |




