Aqualine NOPEL plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 11076
Kód: 11076Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8590913146442 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Délka: | 1500 mm |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Materiál: | Plast |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Klasická |
| Balení - hmotnost: | 0.210 kg |
| Balení - šířka: | 200 mm |
| Balení - tloušťka: | 200 mm |
| Balení - výška: | 30 mm |




