Aqualine Podpěrná konzole 440x150x20mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks VG4415
Kód: VG4415Související produkty
Detailní popis produktu
- Pro desky VEGA
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi a krytky v barvě konzole
- Nosnost 50 kg při instalaci do zdi z pevných cihel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8590913816215 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 440 mm |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 2x15x44 cm |
| Šířka: | 20 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 1.400 kg |
| Balení - šířka: | 215 mm |
| Balení - tloušťka: | 440 mm |
| Balení - výška: | 30 mm |




