Aqualine SANA WC silikonová štětka závěsná/na postavení, černá mat BS010B
Kód: BS010BDetailní popis produktu
- Lze přilepit na zeď za pomoci přiloženého úchytu
- Dno nádoby má otvory, které brání hromadění vody a eliminuje případný vznik zápachu a množení bakterií. Před umístěním štětky zpět do držáku je vhodné ji řádně oklepat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.214 kg |
| EAN: | 8590913129087 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Druh: | WC štětka |
| Hloubka: | 45 mm |
| Hmotnost: | 0.214 kg |
| Materiál: | Plast |
| Rozměr: | 97x357x45 mm |
| Šířka: | 97 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 357 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Na postavení, Lepení |
| Balení - hmotnost: | 0.214 kg |
| Balení - šířka: | 97 mm |
| Balení - tloušťka: | 45 mm |
| Balení - výška: | 375 mm |




