Aqualine Sifon s převlečnou matkou 6/4", výška 74mm WJ607
Kód: WJ607Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vanám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8590913807671 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Materiál: | Plast |
| Průměr odpadu: | 40 mm |
| Rozměr: | 74 mm |
| Velikost závitu: | 6/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.080 kg |
| Balení - šířka: | 160 mm |
| Balení - tloušťka: | 90 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |




