Aqualine Sprchový závěs 120x200cm, PEVA, bílá ZV039
Kód: ZV039Detailní popis produktu
- Nepropustný
- Pouze ruční praní
- Zesílené otvory pro závěsné kroužky, kroužky jsou součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové závěsy a tyče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.402 kg |
| EAN: | 8590913134777 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Závěsné kroužky |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 2000 mm |
| Druh: | Sprchový závěs |
| Hmotnost: | 0.402 kg |
| Materiál: | PEVA |
| Rozměr: | 120x200 cm |
| Šířka: | 1200 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.402 kg |
| Balení - šířka: | 290 mm |
| Balení - tloušťka: | 200 mm |
| Balení - výška: | 20 mm |




