Aqualine Sušák ručníků na otopná tělesa 46cm rovný, černá mat IDR-50B
Kód: IDR-50BDetailní popis produktu
Vhodný pro instalaci na rovná otopná tělesa od šířky 60 cm.
Instalace pomocí přiloženého INBUS klíče.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky ručníků, háčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8590913123542 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 460x100 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.330 kg |
| Balení - šířka: | 510 mm |
| Balení - tloušťka: | 120 mm |
| Balení - výška: | 25 mm |




