Aqualine UGGA obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, čiré sklo ATS100-02
Kód: ATS100-02Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty obdélníkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 65.5 kg |
| EAN: | 8590913120534 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Hloubka: | 900 mm |
| Hmotnost: | 65.5 kg |
| Rozměr: | 100x90 cm |
| Série: | UGGA |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 1000 mm |
| Šířka vstupu: | 410 mm |
| Tloušťka skla: | 5 mm |
| Tvar: | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevíraní: | Posuvné |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Vlastnosti: | Rámové provedení |
| Výška: | 1850 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 65.500 kg |




