Aqualine ZARA 80 keramické umyvadlo nábytkové 79, 5x46cm, bílá 10080
Kód: 10080Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytková umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.46 kg |
| EAN: | 8590913872310 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 46.00 cm |
| Hmotnost: | 18.46 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet otvorů: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 79,5x46 cm |
| Styl: | Půlkruh |
| Šířka: | 79.50 cm |
| Typ: | Nástěnná |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 17.500 kg |
| Balení - šířka: | 795 mm |
| Balení - tloušťka: | 460 mm |
| Balení - výška: | 185 mm |




