Aqualine Závěsný háček na sprchové zástěny dvojitý, chrom 37030
Kód: 37030Související produkty
Detailní popis produktu
Série CHROM LINE obsahuje základní policový systém využívaný hlavně ve sprchových koutech a u van. Tyto police zaručují dostatek místa pro používané kosmetické a hygienické přípravky. V sérii naleznete i tolik potřebné závěsné háčky v různých variantách. Výrobky jsou z pochromované oceli.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590913836923 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Druh: | Háček |
| Hloubka: | 75 mm |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 25x85x75 mm |
| Série: | CHROM LINE |
| Šířka: | 25 mm |
| Tvar: | Drátěné |
| Výška: | 85 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Závěsná |
| Balení - hmotnost: | 0.090 kg |
| Balení - šířka: | 26 mm |
| Balení - tloušťka: | 26 mm |
| Balení - výška: | 76 mm |




