Bonomini INOXMATER umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, nerez/chrom 0581CX32K7
Kód: 0581CX32K7Související produkty
2 540 Kč
–14 %
Sapho ICONIC stojánková umyvadlová baterie, chrom AF002
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 184 Kč
3 590 Kč
–14 %
Sapho ICONIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom AF006
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 087 Kč
3 990 Kč
–14 %
Sapho ICONIC podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom AF008
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 431 Kč
3 425 Kč
–14 %
Sapho FLY stojánková umyvadlová baterie s otočnou hubicí, ECO kartuše, chrom DF004-01
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 945 Kč
1 590 Kč
–14 %
Sapho KID stojánková umyvadlová baterie, barvy/chrom KD01
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 367 Kč
9 990 Kč
–50 %
Sapho BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom BB007
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 990 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
9 490 Kč
–47 %
Sapho BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, chrom BB018
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 990 Kč
3 180 Kč
–14 %
Sapho SOLARIS stojánková umyvadlová baterie, chrom/černá mat WD002CB
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 734 Kč
4 120 Kč
–14 %
Sapho SOLARIS stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom/černá mat WD006CB
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 542 Kč
4 720 Kč
–14 %
Sapho SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom/černá mat WD008CB
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 059 Kč
3 590 Kč
–14 %
Sapho ATENA stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom ZB006
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 087 Kč
2 750 Kč
–14 %
Sapho SOLARIS stojánková umyvadlová baterie, chrom WD002
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 365 Kč
3 690 Kč
–14 %
Sapho SOLARIS stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom WD006
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 173 Kč
4 390 Kč
–14 %
Sapho SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom WD008
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 775 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8030575053752 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.650 kg |
| Balení - šířka: | 380 mm |
| Balení - tloušťka: | 106 mm |
| Balení - výška: | 75 mm |
865 Kč
–7 %
Aqualine Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm hranatý, chrom CV1004
Skladem (expedice do 3 dnů)
796 Kč
820 Kč
–14 %
Bonomini KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, ABS/chrom 0595PR25K7
Skladem (expedice do 3 dnů)
705 Kč
960 Kč
–13 %
Bonomini PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
Skladem (expedice do 3 dnů)
826 Kč
1 230 Kč
–13 %
Silfra Samouzavírací ventil (QK10051) AT90151
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 058 Kč




