Bonomini KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, ABS/chrom 0595PR25K7
Kód: 0595PR25K7Související produkty
7 280 Kč
–14 %
Sapho INFRANE betonové umyvadlo na desku, včetně výpusti, 57x37cm, bílý pískovec AR460
Skladem (expedice do 3 dnů)
6 261 Kč
5 850 Kč
–14 %
Isvea INFINITY ROUND keramické umyvadlo na desku, průměr 36cm, černá mat 10NF65036-2N
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 031 Kč
7 740 Kč
–14 %
Isvea INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 60x40cm, antracit 10NF65060-2C
Skladem (expedice do 3 dnů)
6 656 Kč
6 890 Kč
–14 %
Isvea INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, antracit 10NF65055-2C
Skladem za 1-2 měsíce
5 925 Kč
6 950 Kč
–14 %
Sapho MARAGUA skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 39, 5cm, zlatá TY214Z
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 977 Kč
5 880 Kč
–14 %
Sapho MARAGUA skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 39, 5cm, čirá TY214CL
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 057 Kč
6 490 Kč
–14 %
Sapho MARAC skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 39, 5cm, černá TY310
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 581 Kč
7 390 Kč
–14 %
Sapho GAVIOTA skleněné gravírované umyvadlo na desku Ø 42cm, černá TY306
Skladem (expedice do 3 dnů)
6 355 Kč
4 990 Kč
–14 %
Isvea INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 60x40cm, bílá 10NF65060
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 291 Kč
7 740 Kč
–14 %
Isvea INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 60x40cm, ivory 10NF65060-2K
Skladem za 1-2 měsíce
6 656 Kč
7 740 Kč
–14 %
Isvea INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 60x40cm, bílá mat 10NF65060-2L
Skladem (expedice do 3 dnů)
6 656 Kč
7 740 Kč
–14 %
Isvea INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 60x40cm, černá mat 10NF65060-2N
Skladem (expedice do 3 dnů)
6 656 Kč
7 740 Kč
–14 %
Isvea INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 60x40cm, zelená petrol 10NF65060-2P
Skladem (expedice do 3 dnů)
6 656 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8030575037745 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Materiál: | Plast |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.400 kg |
| Balení - šířka: | 260 mm |
| Balení - tloušťka: | 100 mm |
| Balení - výška: | 80 mm |
1 180 Kč
–13 %
Omp Tea MINITOTI sifon pro umývátko, 5/4", odpad 32mm, chrom 510.135.5.K
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 015 Kč
855 Kč
–12 %
Bruckner Umyvadlový sifon 5/4", DN32, kulatý, chrom 151.209.1
Skladem (expedice do 3 dnů)
752 Kč
595 Kč
–13 %
Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 5-65mm, černá mat CV3004B
Skladem (expedice do 3 dnů)
512 Kč
875 Kč
–14 %
Cata Sklo pro ventilátor 00900500, stříbrná 21201110
Skladem za 1-2 měsíce
744 Kč
845 Kč
–13 %
Omp Tea Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-45mm, černá mat 7532.310.5X
Skladem (expedice do 3 dnů)
727 Kč
845 Kč
–13 %
Omp Tea Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-45mm, bílá mat 7532.310.5XD
Skladem do 14 dní
727 Kč
890 Kč
–12 %
Bruckner Splachovací souprava s DUAL tlačítkem 49 mm, spodní napouštění 1/2", chrom 301.424.0
Skladem (expedice do 3 dnů)
783 Kč
990 Kč
–7 %
Aqualine RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, tmavý bronz 9686
Skladem (expedice do 3 dnů)
911 Kč
625 Kč
–14 %
Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-55mm, zlato mat 542.742.5GB
Skladem (expedice do 3 dnů)
537 Kč




