Bruckner ELZA nohy pro sprchovou vaničku (12 ks/set) 800.123.4
Kód: 800.123.4Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vaničkám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8590913131837 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.510 kg |
| Balení - šířka: | 180 mm |
| Balení - tloušťka: | 130 mm |
| Balení - výška: | 70 mm |




