Bruckner IMOGEN WC sedátko, SLIM, Soft Close, bílá 201.509.4
Kód: 201.509.4Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Polypropylen
Vyniká vysokou rázovou houževnatostí, je lehký, stabilní a s vysokou odolností. Je odolný teplotám do 100 °C a běžným prostředkům používaným v domácnosti, včetně organických kyselin, bělících prostředků na bázi chloru, alkoholu a olejů.
SoftClose
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC sedátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8590913119743 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Materiál: | Polypropylen |
| Ostatní: | Soft Close (pomalé sklápění), SLIM (tenké) |
| Tvar: | Pro konkrétní WC |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 2.000 kg |
| Balení - šířka: | 360 mm |
| Balení - tloušťka: | 490 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |




