Bruckner NEASA keramické umyvadlo 46x42cm, bílá 201.117.4
Kód: 201.117.4Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| EAN: | 8590913967467 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 420 mm |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 46x16x42 cm |
| Šířka: | 460 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Výška: | 160 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení, Nástěnná-šrouby |
| Balení - hmotnost: | 17.500 kg |
| Balení - šířka: | 430 mm |
| Balení - tloušťka: | 430 mm |
| Balení - výška: | 165 mm |




