Bruckner NEASA keramické umyvadlo 52x42cm, bílá 201.116.4
Kód: 201.116.4Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 8590913967443 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 420 mm |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 52x16x42 cm |
| Šířka: | 520 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Výška: | 160 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení, Nástěnná-šrouby |
| Balení - hmotnost: | 19.000 kg |
| Balení - šířka: | 430 mm |
| Balení - tloušťka: | 430 mm |
| Balení - výška: | 165 mm |




