Bruckner NEON umyvadlová skříňka 47x71x35 cm, bílá 500.112.0
Kód: 500.112.0Související produkty
Detailní popis produktu
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnový nábytek |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.4 kg |
| EAN: | 8590913922688 |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 348 mm |
| Hmotnost: | 16.4 kg |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 47x71x34,8 cm |
| Série: | NEON |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Speciální možnosti: | Zpomalovací panty |
| Šířka: | 470 mm |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Výška: | 710 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení - hmotnost: | 16.400 kg |
| Balení - šířka: | 495 mm |
| Balení - tloušťka: | 375 mm |
| Balení - výška: | 740 mm |




