Bruckner Sada 2 úchytů WC sedátka 301.407.2
Kód: 301.407.2Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 8590913969973 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 2.800 kg |
| Balení - šířka: | 490 mm |
| Balení - tloušťka: | 630 mm |
| Balení - výška: | 410 mm |




