Bruckner WICHER krycí rozeta pro středové připojení 50mm, bílá 600.315.4
Kód: 600.315.4Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k radiátorům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590913927133 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 12 mm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 120x70 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.130 kg |
| Balení - šířka: | 150 mm |
| Balení - tloušťka: | 80 mm |
| Balení - výška: | 40 mm |




