Bruckner WICHER topná tyč s termostatem, 400 W, bílá mat 600.203.4
Kód: 600.203.4Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:WICHER elektrická topná tyč s designovým termostatem v oblém provedení.
- Funkce ANTIFREEZE, ochrana proti poklesu teploty radiátoru pod 5-7°C
- 3stupňový teplotní rozsah
- Automatický časovač 60 - 180 min
- Změny nastavení potvrzené zvukovým signálem
- Teplotní čidlo umístěné v topném elementu
- Nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu
- Ochrana proti provozu topné tyče v suchém radiátoru
- Dvojitá ochrana proti přehřátí
- Připojovací kabel: spirálový v barvě topné tyče, délka 1,5 m
V případě připojení topné tyče do otopného tělesa pouze na elektrické vytápění je potřeba do druhé stojny dokoupit záslepku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | El. topné tyče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.737 kg |
| EAN: | 8590913992230 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0.737 kg |
| Krytí: | IPx5 |
| Série: | WICHER |
| Speciální možnosti: | Termostat |
| Výkon: | 400 W |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.737 kg |
| Balení - šířka: | 480 mm |
| Balení - tloušťka: | 95 mm |
| Balení - výška: | 95 mm |




