CERASTYLE HANDICAP závěsná WC mísa prodloužená, Rimless, 37x70 cm, bílá TU1206
Kód: TU1206Související produkty
Detailní popis produktu
Technologie splachování Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičního oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutin a záhybů. Oplachová voda vytéká rozdělovačem vody pouze ze zadní části WC mísy a díky speciálnímu tvaru keramiky dokonale opláchne vnitřní prostor. Výhodou je snadná údržba a čištění WC mísy.



Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sanitární keramika |
|---|---|
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 8590913935954 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 700 mm |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | 3,5 l / 5 l |
| Rozměr: | 37x29,2x70 cm |
| Šířka: | 370 mm |
| Technologie splachování: | Rimless |
| Tvar: | Klasik |
| Výška: | 292 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 26.000 kg |
| Balení - šířka: | 390 mm |
| Balení - tloušťka: | 720 mm |
| Balení - výška: | 312 mm |




