CREAVIT LARA WC kombi, spodní/zadní odpad, černá mat LR360
Kód: LR360Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- WC mísa - zadní vývod odpadu (spodní připojení lze vytvořit pomocí připojovacího kolena nebo flexi připojení).
- Nádržka se splachovací armaturou, včetně dual tlačítka chrom pro úsporu vody (splachování 3,5 a 5l).
- Napouštěcí ventil se spodním připojením na levé straně nádržky.
- Montážní sada
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kombi |
|---|---|
| Hmotnost: | 41.38 kg |
| EAN: | 8590913905926 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 3 ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 640 mm |
| Hmotnost: | 41.38 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Ostatní: | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Rozměr: | 35x80x64 cm |
| Šířka: | 350 mm |
| Technologie splachování: | Standard |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 800 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 41.380 kg |
| Balení - šířka: | 800 mm |
| Balení - tloušťka: | 685 mm |
| Balení - výška: | 375 mm |




