CREAVIT Výlevka stojící keramická s roštem 36x47cm, zadní odpad, bílá VKS02
Kód: VKS02Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.006 kg |
| EAN: | 8590913890130 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 470 mm |
| Hmotnost: | 17.006 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Ostatní: | Odpad zadní |
| Rozměr: | 36,5x39,5x47 cm |
| Šířka: | 365 mm |
| Výška: | 395 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 17.006 kg |




