Geberit GEBERIT BAMBINI WC sedátko, bílá 502.970.01.1
Kód: 502.970.01.1Související produkty
Detailní popis produktu
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
SoftClose
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC sedátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 4025410122599 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| Materiál: | Duroplast |
| Ostatní: | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), Dětská koupelna |
| Tvar: | Pro konkrétní WC |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 1.450 kg |
| Balení - šířka: | 340 mm |
| Balení - tloušťka: | 55 mm |
| Balení - výška: | 400 mm |








