Geberit GEBERIT SIGMA30 ovládací tlačítko, chrom 115.883.KH.1
Kód: 115.883.KH.1Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Plastové dvojité ovládací tlačítko Geberit SIGMA30 v barvě lesklý chrom s matným proužkem.
- 2 varianty splachování
- Ovládání zepředu
- Tyčky tlačítka zvukově izolované
- Rychlé nastavení bez nářadí
- Vhodné pro podomítkové moduly Kombifix a Duofix s nádrží UP320
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 4025416516712 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| Materiál: | Plast |
| Rozměr: | 246x164x12 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.410 kg |
| Balení - šířka: | 300 mm |
| Balení - tloušťka: | 170 mm |
| Balení - výška: | 45 mm |




