Gedy PIRENEI držák ručníků 350mm, černá mat PI213514
Kód: PI213514Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. Na výběr jsou doplňky v provedení v chromové, matné černé, matné bílé, gun metal, matné mědi, zlaté a matné zlaté variantě.
Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě:
Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sapho PIRENEI |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.596 kg |
| EAN: | 8003341301272 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 350 mm |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 66 mm |
| Hmotnost: | 0.596 kg |
| Materiál: | Mosaz, Slitina |
| Rozměr: | 350x26x66 mm |
| Série: | PIRENEI |
| Šířka: | 350 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Údržba: | Dle doporučení |
| Výška: | 26 mm |
| Záruční doba: | 10 let |
| Instalace: | Vrtání |
| Balení - hmotnost: | 0.596 kg |
| Balení - šířka: | 85 mm |
| Balení - tloušťka: | 40 mm |
| Balení - výška: | 370 mm |




