Gedy THEA miska na postavení, zelená/bambus TH0635
Kód: TH0635Detailní popis produktu
Dolaďte svou koupelnu sadou koupelnových doplňků THEA z polyresinu a bambusu. Kolekce zahrnuje vše, co potřebujete: dávkovač mýdla, mýdlenku, sklenku, WC štětku, praktickou dózu na drobnosti i elegantní bambusovou misku. Doplňky jsou zdobeny plastickým vzorem, který jim dodává jemný dekorativní vzhled. Sérii nabízíme v barevném provedení zelená/světle hnědá a šedá/tmavě hnědá.
Nechte se unést jejich krásou a dopřejte své koupelně svěží vzhled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.844 kg |
| EAN: | 8003341306765 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Druh: | Ostatní |
| Hloubka: | 118 mm |
| Hmotnost: | 0.844 kg |
| Materiál: | Bambus |
| Rozměr: | 275x15x118 mm |
| Série: | THEA |
| Šířka: | 275 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 15 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Na postavení |
| Balení - hmotnost: | 0.844 kg |
| Balení - šířka: | 110 mm |
| Balení - tloušťka: | 40 mm |
| Balení - výška: | 310 mm |




