Gelco MITIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 140x90cm, černá PMC14090
Kód: PMC14090Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Vanička z litého mramoru MITIA na první pohled zaujme svým profilovaným dnem v imitaci kamene.
- Profilované dno, imitace kamene
- Nulový průhyb
- Nosnost 300 kg
- Výška vaničky 2,6 cm
- Kryt sifonu nerez mřížka (sifon není součástí vaničky)
- Při instalaci do niky je možné vaničku upravit řezem na požadovaný rozměr. Jeden řez je zdarma, každý další je zpoplatněn dle platného ceníku. Termín dodání cca 5-6 týdnů. Požadavek na úpravu rozměru uvádějte zároveň s objednávkou vaničky.
- Vaničku je možné objednat v barvě bílá, šedá, světle šedá a černá

Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na míru |
|---|---|
| Hmotnost: | 83 kg |
| EAN: | 8590913893254 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Kryt sifonu |
| Barva: | Černá mat |
| Délka: | 1400 mm |
| Hmotnost: | 83 kg |
| Materiál: | Litý mramor |
| Průměr odpadu: | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna: | Dekor kámen |
| Rozměr: | 140x90x2,6 cm |
| Série: | MITIA |
| Šířka: | 900 mm |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výška: | 26 mm |
| Záruční doba: | 3 roky |
| Balení - hmotnost: | 83.000 kg |
| Balení - šířka: | 1420 mm |
| Balení - tloušťka: | 920 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |




