GSI GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá ExtraGlaze PVC11
Kód: PVC11Související produkty
Detailní popis produktu
- Vhodná pro umyvadla bez přepadu od výrobce GSI (série SAND, PURA, KUBE X)
- Průměr zátky: 72 mm
- Materiál zátka: keramika
- Barva: bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Série PURA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8032937815565 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Speciální možnosti: | Neuzavíratelná bez přepadu |
| Tloušťka umyvadla: | 5-65 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.370 kg |
| Balení - šířka: | 80 mm |
| Balení - tloušťka: | 80 mm |
| Balení - výška: | 140 mm |




