GSI MODO WC sedátko, Soft Close, Quick Release, černá mat MS84C26
Kód: MS84C26Související produkty
Detailní popis produktu
MODO COLOR je prémiová ekonomická série sestávající sanitární keramiky, která se vyznačuje nápadnými křivkami. Produkty jsou neutrální, přesto působí velmi efektně a najdou uplatnění v různých prostředích, což umožňuje nespočet kombinací s umyvadly různých tvarů a typů instalace. MODO je zaměřeno na zákazníky, kteří potřebují zvážit nákupní možnosti jak z hlediska kvantitativního, tak kvalitativního. Sanitární keramika této kolekce nabízí všechny výhody produktů GSI: systém SwirlFlush®, systém Quick Release a systém Soft Close pro WC sedátka.
Série MODO COLOR zahrnuje produkty v několika barevných provedeních.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
SoftClose
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC sedátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.17 kg |
| EAN: | 8057729350727 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 475 mm |
| Hmotnost: | 2.17 kg |
| Materiál: | Duroplast |
| Ostatní: | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Rozměr: | 37,5x47,5 cm |
| Série: | MODO COLOR |
| Šířka: | 375 mm |
| Tvar: | Pro konkrétní WC |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 2.170 kg |
| Balení - šířka: | 390 mm |
| Balení - tloušťka: | 60 mm |
| Balení - výška: | 470 mm |








