GSI Montážní sada pro závěsné WC a bidet NDFISR5
Kód: NDFISR5Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Instalace je možná shora i zespodu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.375 kg |
| EAN: | 8057729358532 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 0.375 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.375 kg |
| Balení - šířka: | 160 mm |
| Balení - tloušťka: | 100 mm |
| Balení - výška: | 40 mm |




