GSI TONO bidet závěsný, 35x52cm, bílá ExtraGlaze 9164111
Kód: 9164111Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Kolekce zahrnuje dva typy WC - stojící a závěsné - navržené tak, aby zaručovaly všestrannost a stylistickou konzistenci v jakémkoli koupelnovém prostředí. Závěsná toaleta je vybavena splachovacím systémem Swirlflush®, známým pro svou účinnost a tichý chod, zatímco stojící toaleta využívá systém Geniusflush®, který optimalizuje výkon a zároveň snižuje spotřebu vody.
SérieTONO zahrnuje WC mísy a bidety v provedení bílá lesk a dalších barevných provedeních.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazuraDoplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.8 kg |
| EAN: | 8032937814438 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 520 mm |
| Hmotnost: | 16.8 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Ostatní: | Skryté uchycení, ExtraGlaze |
| Rozměr: | 35x28x52 cm |
| Série: | TONO |
| Šířka: | 350 mm |
| Tvar: | Klasik |
| Výška: | 280 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 16.800 kg |
| Balení - šířka: | 600 mm |
| Balení - tloušťka: | 400 mm |
| Balení - výška: | 370 mm |





