GSI TONO WC sedátko, Quick Release, bílá/chrom MS9111
Kód: MS9111Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce zahrnuje dva typy WC - stojící a závěsné - navržené tak, aby zaručovaly všestrannost a stylistickou konzistenci v jakémkoli koupelnovém prostředí. Závěsná toaleta je vybavena splachovacím systémem Swirlflush®, známým pro svou účinnost a tichý chod, zatímco stojící toaleta využívá systém Geniusflush®, který optimalizuje výkon a zároveň snižuje spotřebu vody.
SérieTONO zahrnuje WC mísy a bidety v provedení bílá lesk a dalších barevných provedeních.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC sedátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.46 kg |
| EAN: | 8032937813981 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 2.46 kg |
| Materiál: | Duroplast |
| Série: | TONO |
| Tvar: | Pro konkrétní WC |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 2.460 kg |
| Balení - šířka: | 390 mm |
| Balení - tloušťka: | 60 mm |
| Balení - výška: | 470 mm |




