Isvea INFINITY WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, bílá mat 40KF0201I
Kód: 40KF0201I
Neohodnoceno
40kf0201i.272614459180080
Skladem (expedice do 3 dnů)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:
Duroplast
SoftClose
Easy take / Quick release
1a
1b
1c
2
Doplňkové parametry
Kategorie: Pro určité série
Hmotnost: 2.53 kg
EAN: 8697687664728
3D model: ANO
Barva: Bílá mat
Hmotnost: 2.53 kg
Materiál: Duroplast
Ostatní: Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké)
Série: INFINITY
Tvar: Pro konkrétní WC
Záruční doba: 2 roky
Balení - hmotnost: 2.530 kg
Balení - šířka: 385 mm
Balení - tloušťka: 480 mm
Balení - výška: 40 mm