Isvea WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, bílá 40KF0200I
Kód: 40KF0200I
Neohodnoceno
40kf0200i.263685222172259
Skladem (expedice do 3 dnů)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:
Duroplast
SoftClose
Easy take / Quick release
1a
1b
1c
2
Doplňkové parametry
Kategorie: WC sedátka
Hmotnost: 2.53 kg
EAN: 8697687004517
3D model: ANO
Balení neobsahuje: Montážní sada
Barva: Bílá
Hmotnost: 2.53 kg
Materiál: Duroplast
Ostatní: Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké)
Tvar: Pro konkrétní WC
Záruční doba: 2 roky
Balení - hmotnost: 2.530 kg
Balení - šířka: 385 mm
Balení - tloušťka: 480 mm
Balení - výška: 40 mm