Isvea WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, bílá 40KF0200I
Kód: 40KF0200ISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
SoftClose
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC sedátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.53 kg |
| EAN: | 8697687004517 |
| 3D model: | ANO |
| Balení neobsahuje: | Montážní sada |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 2.53 kg |
| Materiál: | Duroplast |
| Ostatní: | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Tvar: | Pro konkrétní WC |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 2.530 kg |
| Balení - šířka: | 385 mm |
| Balení - tloušťka: | 480 mm |
| Balení - výška: | 40 mm |








