Kerasan HAKO keramický podstavec volně stojící pro umyvadlo 554311, verde mat 557311
Kód: 557311Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 36 kg |
| EAN: | 8388777320432 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Sifon, Montážní sada |
| Barva: | Zelená |
| Hloubka: | 295 mm |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Rozměr: | 29,5x74,5x29,5 cm |
| Šířka: | 295 mm |
| Výška: | 745 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 36.000 kg |
| Balení - šířka: | 320 mm |
| Balení - tloušťka: | 320 mm |
| Balení - výška: | 770 mm |




