Kerasan RETRO vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka chrom 905601
Kód: 905601Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vaničkám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8056093917062 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| Materiál: | Plast |
| Průměr odpadu: | 40 mm |
| Sifon pro otvor vaničky: | 90 mm |
| Výška: | 75 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.460 kg |
| Balení - šířka: | 140 mm |
| Balení - tloušťka: | 130 mm |
| Balení - výška: | 180 mm |




