Kerasan RETRO WC sedátko, bílá/chrom 109001
Kód: 109001Související produkty
Sapho5
ZDARMAZDARMA
9 990 Kč
–14 %
Kerasan RETRO závěsná WC mísa, 38x52cm, bílá 101501
Skladem (expedice do 3 dnů)
8 591 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
10 190 Kč
–14 %
Kerasan RETRO WC mísa stojící, 38, 5x59cm, spodní odpad, bílá 101001
Skladem (expedice do 3 dnů)
8 763 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
10 190 Kč
–14 %
Kerasan RETRO WC mísa stojící, 38, 5x59cm, zadní odpad, bílá 101101
Skladem (expedice do 3 dnů)
8 763 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
10 990 Kč
–14 %
Kerasan RETRO WC mísa stojící, 39x61cm, spodní/zadní odpad, bílá 101601
Skladem (expedice do 3 dnů)
9 451 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
30 860 Kč
–14 %
Kerasan RETRO WC mísa s nádržkou, zadní odpad, bílá-chrom WCSET14-RETRO-ZO
Skladem za 1-2 měsíce
26 538 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
30 860 Kč
–14 %
Kerasan RETRO WC mísa s nádržkou, spodní odpad, bílá-chrom WCSET15-RETRO-SO
Skladem za 1-2 měsíce
26 538 Kč
5 890 Kč
–14 %
Kerasan RETRO nádržka vysoká, bílá 108001
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 065 Kč
5 890 Kč
–14 %
Kerasan RETRO nádržka k WC kombi, bílá 108101
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 065 Kč
Detailní popis produktu
Sanitární keramika RETRO vrátí do neuspěchané doby let minulých a navodí pocit pohody na starší chalupě, či vznešeného života ze zámeckého prostředí. Ať tak či onak, je potřeba s keramikou sladit i ostatní vybavení koupelny. Vhodným řešením jsou vodovodní baterie ANTEA a SASSARI. Obě série obsahují tříprvkové baterie, proto jsme schopni keramiku na zakázku nabídnout se třemi otvory. Dále k sérii doporučujeme koupelnové doplňky Diamond, nábytek Retro, Galanta a vany Retro, Foxtrot nebo Charleston od firmy Polysan.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro určité série |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 8032543038471 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Materiál: | Polyester |
| Série: | RETRO KERASAN |
| Tvar: | Pro konkrétní WC |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 3.200 kg |
| Balení - šířka: | 395 mm |
| Balení - tloušťka: | 500 mm |
| Balení - výška: | 65 mm |
6 490 Kč
–14 %
Kerasan RETRO WC sedátko, ořech/chrom 109040
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 581 Kč
3 190 Kč
–14 %
Isvea INFINITY WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, zelená mint 40KF0542I-S
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 743 Kč
3 190 Kč
–14 %
Isvea INFINITY WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, stone grey 40KF0547I-S
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 743 Kč
4 890 Kč
–14 %
GSI WC sedátko, Soft Close, Quick Release, bílá mat MS992C09
Skladem za 1-2 měsíce
4 205 Kč
4 890 Kč
–14 %
GSI WC sedátko, Soft Close, Quick Release, černá mat MS992C26
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 205 Kč
2 640 Kč
–14 %
Sapho PACO WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, černá mat PCS1012B
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 270 Kč
3 190 Kč
–14 %
Isvea INFINITY WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, antracit 40KF0522I-S
Skladem za 2-3 měsíce
2 743 Kč
3 190 Kč
–14 %
Isvea INFINITY WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, zelená petrol 40KF0545I-S
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 743 Kč




