Mereo Aira, koupelnová deska na skříňku 101 cm, dub Kronberg CN722D
Kód: CN722DSouvisející produkty
Nábytkové keramické umyvadlo na desku bez přepadu, 410x410x150 mm, čtvercové
Inovativní design vhodná pro umyvadlové mísy výška 256 mm s průlomovou technologií výkyvným perlátorem +-7°
Umyvadlo na desku i zavěšení s přepadem, 600x430x125 mm, keramické
Inovativní design s průlomovou technologií výkyvným perlátorem +-7°
Aira, koupelnová skříňka 400x530x465 mm, regálová, spodní, dub Kronberg.
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Vyberte si desku a pod ni sestavte jednotlivé skříňky nebo regály. Desky dodáváme v různých délkách. Hrany desky jsou laserově opracovány. Vybírat můžete ze tří barevných provedení – perlově bílá, dub Kronberg nebo dub Halifax.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky pod umyvadlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8592480073596 |
| Barva: | Dub Kronberg |
| Délka: | 22 mm |
| Hloubka: | 470 mm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Série: | Aira |
| Šířka: | 1010 mm |
| Typ: | Deska pod umyvadlo |
| Záruční doba: | 2 roky |
Koupelnová deska na skříňku pro série Aira, Opto, Mailo, Bino, bílá vysoký lesk perlička, 1010x22x470 mm.
Aira, koupelnová deska na skříňku s laserově opracovanými hranami, dub Halifax, 1010x22x470 mm.
Koupelnová deska na skříňku pro serie Mailo a Opto, dub Riviera, 1010x28x470 mm.
Ponte, koupelnová deska pod umyvadlo s laserově opracovanými hranami, dub Riviera, 1000x56x530 mm.




