Mereo Aira, koupelnová skříňka 170 cm vysoká, pravé otevírání, bílá CN714PN
Kód: CN714PNSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Série koupelnového nábytku Aira umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Otevírání zásuvek a dvířek je řešeno systémem push-open, tedy otevíráním, bez úchytek. Šuplíky jsou osazeny pojezdy s pomalým dovíráním. Na výběr je ze čtyř barevných kombinací, bílá lesk, dub Kronberg, dub Halifax a antracit. Skříňky jsou dodávány smontované a všechny jsou určené k zavěšení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Série MEREO |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8592480102982 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 1700 mm |
| Hloubka: | 370 mm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Série: | Aira |
| Šířka: | 350 mm |
| Typ: | Vysoká |
| Umístění: | K zavěšení |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Protiskluznost: | R10 |




