Mereo Nastavovací profil pro kouty a dveře Novea 20 - 40 mm, výška 2 m, chrom ALU CKND250Z
Kód: CKND250ZDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství ke sprchovým koutům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592480073404 |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 2000 mm |
| Hloubka: | 17,4 mm |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| Materiál: | Hliníkové profily |
| Stavitelnost: | 20-40 |
| Šířka: | 50 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |




