Mereo Nástenná baterie Viana 150mm se sprch.soupravou,otoč.ramínkem, ruční a talíř.sprchou slim 200x200mm CBE60101SD
Kód: CBE60101SDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Sprchová souprava se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Sprchový set obsahuje baterii s otočným ramínkem, ruční a talířovou sprchu slim a dvouzámkovou připojovací hadici o délce 150 cm. Hadice se montuje mezi baterii a sprchovou hlavici.
Nová série Viana zaujme na první pohled robustní konstrukcí a svým prvotřídním designem. Kvalitní materiály zaručují spolehlivost a dlouhou životnost těchto baterií. Baterie dodáváme s roztečí 150 mm a zárukou 10 let.
- keramická kartuš 35 mm
- otočné ramínko
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Talířová hlavová sprcha slim:
- 200 x 200 mm
- fast clean: systém snadného čištění od usazenin vodního kamene
- výkyvný kloub
- svařovaná nerez eliminující prasknutí talíře
Funkce sprchy:
- water saver: systém pro úsporu vody při sprchování
- anti-twist: systém proti překroucení - pro správnou funkci připojte delší kónusovou koncovku na ruční sprchu.
- spray
Doplňkové parametry
| Kategorie: | S baterií |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8592480057008 |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 1490 mm |
| Design: | Oblý |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Kartuš: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Průměr: | tyč 26 mm |
| Rozteč: | 150 |
| Série: | Viana |
| Typ: | Sprchový set, S baterií |
| Typ držáku: | S kombinovanou tyčí |
| Záruční doba: | 2 roky |




