Mereo Opto koupelnová skříňka vysoká 125 cm, levé otevírání, bílá CN914L
Kód: CN914LSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Jednoduchost, efektivnost, elegance. To jsou hlavní společné jmenovatele koupelnového nábytku, který ozdobí každou koupelnu. Hrany skříněk jsou laserově opracovány. Skříňka obsahuje 2 zásuvky a dvířka za kterými se ukrývají 2 police. Vybírat můžete ze 2 typů otevírání (levé, pravé) a 3 barevných odstínů: lesklá bílá, dub Riviera a černá supermat. Skříňka se dodává ve složeném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Série MEREO |
|---|---|
| Hmotnost: | 53.91 kg |
| EAN: | 8592480085995 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 1247 mm |
| Hloubka: | 360 mm |
| Hmotnost: | 53.91 kg |
| Série: | Opto |
| Šířka: | 401 mm |
| Typ: | Vysoká |
| Umístění: | K zavěšení |
| Záruční doba: | 2 roky |




