Mereo Vigo, koupelnová skříňka s keramickým umývátkem, 41 cm, bílá CN340
Kód: CN340Související produkty
Koupelnová galerka 600x700x140 mm, zrcadlová skříňka se dvěma policovými deskami, bílá lesk pro série Aira, Mailo, Opto, Bino.
Vigo, koupelnová skříňka vysoká, 320x1700x270 mm, závěsná, levé nebo pravé otevírání, bílá lesklá.
WC SET obsahuje - modul pro zazdění, závěsné WC Rimless, sedátko Soft - Close, tlačítko MM20, izolace
WC SET obsahuje - modul pro zazdění, závěsné WC Rimless, sedátko Soft - Close, tlačítko MM10, izolace
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Série koupelnového nábytku Vigo umožňuje kombinovat skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Dvířka jsou vybaveny designovými chromovanými úchytkami a pomalým dovíráním. Na výběr je ze dvou barevných kombinací, bílá lesk, dub Riviera. Skříňky mají laserové opracování hran a všechny jsou určené k zavěšení. Skříňka je dodávána ve smontovaném stavu mimo dvířek, kde si při montáži pantů zvolíte levé nebo pravé otevírání. Stejně tak si můžete vybrat, na které straně chcete mít vodovodní baterii.
- obsahuje jednu policovou desku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Série MEREO |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.63 kg |
| EAN: | 8592480093464 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 695 mm |
| Hloubka: | 225 mm |
| Hmotnost: | 16.63 kg |
| Série: | Vigo |
| Šířka: | 410 mm |
| Typ: | S umývátkem |
| Umístění: | K zavěšení |
| Záruční doba: | 2 roky |
Leny, koupelnová skříňka nízká, 332x675x253 mm, závěsná, pravé otevírání, 2 police, bílá lesk.




