Mereo Výpusť uzavírací CLIC-CLAC, celokovová s přepadem, pochromovaná mosaz, ø 5/4", nízká CH03N
Kód: CH03NSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Celokovová klasická armatura chromového příslušenství v kulatém designu.
S přepadem, vyrobeno z pochromované mosazi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8592480017095 |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 110 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Provozní teplota: | max. 80 °C |
| Průměr: | 5/4" |
| Průtok: | 30 |
| Šířka: | 70 mm |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ: | Výpustě, Dřezová výpusť |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Způsob ovládání: | Uzavírací, Clic-Clac |




