Mereo Výpusť uzavírací se sítkem CLIC-CLAC ø 5/4" s keramic. vrškem, celokov.chrom. bez přepadu, vytahov. CH04VB
Kód: CH04VBDetailní popis produktu
Soubory ke stažení:Celokovová uzavírací výpusť se sítkem CLIC-CLAC o průměru 5/4" v chromovaném provedení s elegantním bílým keramickým vrškem zaujme moderním kulatým designem a kvalitním zpracováním z pochromované mosazi.
Výpusť je bez přepadu a disponuje praktickým vytahovacím sítkem, díky kterému lze vrchní část s uzávěrem snadno vyjmout a jednoduše vyčistit od nečistot, vlasů a dalšího odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8592480137670 |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 110 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Šířka: | 70 mm |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ: | Výpustě, Dřezová výpusť |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Způsob ovládání: | Uzavírací, Clic-Clac |




